Trimo Turkey
LinkedInEnglishIletişimAnasayfaSatir boşluklarini arttirinYazi karakterini büyütünYazdir
Yardim ve destek robert.krvavica@trimo.si Telefon: +386 41 652 322
Güncel konular
Trimo becomes a McLaren Technology Centre Partner Trimo, one of Europe’s leading providers of facade envelope solutions, is proud to partner with McLaren to provide a s...
ISTANBUL YAPI FUARI Qbiss by trimo ve ArtMe ürünlerimizi 5-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Yapı fuarında ziyar...

Yasal bildiri

Trimo web sitesinin herhangi bir bölgesine erişmek burada belirtilen tüm kısıtlama ve şartların kabul edildiği anlamına gelir. Herhangi bir kişinin bunları kabul etmemesi durumunda, bu kişiden bu sayfalara girmemesi talep edilir. Yasal bağlayıcılık taşıdıkları için sitemizi ziyaretiniz esnasında şartların geçerlilik koşullarını yeniden kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Trimo web sitesinin kullanıcılarına sunulan tüm bilgi ve veriler sadece bilgi amaçlı olup ve açıkça belirtilen yerlerin haricinde, herhangi bir yasal sonuç söz konusu değildir.

Şirketin web sitesinde yer alan şirket ve onun ürünleri ile hizmetleri hakkındaki tüm bilgiler ürünlerin ve hizmetlerin resmi bir teklifini teşkil etmez.

Şirketin, onun ürünleri ve bilgileri ile şirketin işleri hakkındaki resmi bilgiler şirketin web sitesinde yer alan bilgilerden farklı olabilir.

Trimo’ nun tüzüğü üçüncü tarafların fikri mülkiyetine ilgili geçerli hakları korumaktır. Bir Trimo web sitesi kullanıcısına sunulan ürünler hakkındaki tüm bilgiler, Trimo ürünlerinin geniş yelpazesi dahilinde belirtilen belirli bir ürünün varlığı hakkındaki genel bilgileri temsil eder.

Ürünün Trimo web sitesinde belirtilmesi, bir web sitesinin kullanıcısının ilgilendiği veya web sitesine eriştiği alanda Trimo’ nun belirli bir ürünü hali hazırda sattığını ve/veya sunduğu anlamına gelmez. Bir ziyaretçi, kullanıcının ilgilendiği bir ürünün, kullanıcıyı ilgilendiren söz konusu coğrafik bölgede Trimo tarafından hali hazırda pazarlandığını veya satıldığını öğrenmek için, Trimo ve/veya onun bağlı şirketleriyle ya da şube ofisleriyle irtibata geçmelidir.

Trimo web sitesindeki bazı bilgiler ürünler hakkında genel veriler içermektedir. Bu bilgilerin amacı ürünler hakkında genel sunumdur ve bilgiler sadece genel veriler içermektedirler. Bir Trimo web sitesindeki belirli bir ürün hakkındaki hiçbir bilgi, aksi belirtilmedikçe, Trimo ürünlerinin kullanımı için profesyonel tavsiyeler veya talimatlar vermek amacıyla yazılmamıştır.

Kapsamlı web sitesi sayesinde Trimo her zaman için, yayınlanan bilgilerin doğru olduğunu ve verilerin güncel oldukları hususunu temin etmek için elinden gelen tüm çabaları sarf etmekle birlikte, Trimo bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda sorumluluk kabul etmemektedir. Trimo önceden haber vermeksizin, nedeni ne olursa olsun, herhangi bir şekilde bu web sitesinin içeriklerini değiştirmelidir. Tüm kullanıcılar yayınlanan içerikleri kendi hesabında okurlar. Bu web sitesinin yapılmasında ve oluşturulmasında çalışan ne Trimo ne de herhangi bir başka yasal veya doğal kişi, hiçbir şekilde, bu web sitesini ve/veya bu web sitesindeki bilgilerin varlığı, erişimi, kullanımı ve/veya kullanılamamasıyla bağlantılı olabilecek veya bunlardan doğabilecek veya kendi içeriklerindeki herhangi bir hata veya kusurdan dolayı meydana gelebilen herhangi bir hasardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Web sitesi ayrıca üçüncü bir taraf hakkında bilgiler ve üçüncü bir tarafın sitesinin linklerini içermektedir. Bu durum her nerede meydana gelirse gelsin, görüşümüze uygun olarak ve pratik açıdan uygun bir şekilde işaretlenmiştir. Trimo, bununla birlikte, üçüncü tarafların web sitelerinde yer alan bilgilerin içerikleri konusunda bilgi sahibi değildir ve bu nedenle gösterilen bilgiler konusunda sorumlu değildir.

Trimo’nun web sitesinde yayınlanan tüm bilgiler ve mesajlar, yasalar tarafından izin verilen çerçeve dahilinde olup, telif hakları veya fikri mülkiyet teşkil eden herhangi bir telif hakları korumasına tabii tutulmaktadırlar. Bu web sitede yayınlanan dokümanlar, sadece ticari olmayan amaçlar için kopyalanabilirken, telif hakları koruması ve veya diğer haklar konusundaki belirtilen tüm uyarılar saklı kalmaktadır. Bu sitede görünen ticari markalar ve marka adları Tirmo’ nun tescilli ticari markaları olup Trimo bunları kullanma hakkına sahiptir.

Trimo’nun web sitesini ziyaret eden herhangi bir ziyaretçi herhangi bir olası bilgiyle cevap verebilir fakat Trimo bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmeyecektir. Ziyaretçiler bu gibi durumlarda, aksi açıkça belirtilmedikçe bu bilgilerin gizli olmayan ve korunmayan bilgiler olarak kabul edildiği hususunda uyarılacaklardır. Trimo’ nun bilgileri serbestçe kullanma, kopyalama ve başkalarına ifşa etme hakkı herhangi bir kısıtlama olmaksızın ve kaynakları göstermeye gerek olmaksızın saklı kalmaktadır. Trimo’ nun bu bilginin konusu olan veya bu bilgiye dahil edilecek olan fikrileri, konseptleri, bilgiyi, tecrübeyi veya teknikleri kullanma hakkı saklı kalmaktadır. Trimo, kendi görüşüne uygun olarak, bu bilgiyi herhangi bir amaca istinaden kullanabilir.

Trimo’ nın önceden haber vermeksizin ve nedeni ne olursa olsun herhangi bir zaman ve herhangi bir şekilde bu web sitesinin içeriklerini değiştirme hakkı saklı kalmaktadır. Trimo söz konusu değişikliklerin herhangi bir sonucu için sorumluluk almamaktadır.

Gizliliğin Korunması

Bu beyanname ile Trimo gizliliğin korunmasına ilişkin kendi taahhüdünü kanıtlamaktadır. Web sitesi bilgilerini toplama ve dağıtma sistemimiz aşağıda açıklanmıştır.

Temel veriler web sitemizdeki doldurulmuş e-formların kaydını tutmak ve web sitemizin belirli içeriklerine erişiminin kaydını tutmak için kullanılmaktadır. Ziyaretçiler kişisel bilgilerin ve temas bilgilerinin doğruluğundan tek başlarına sorumludurlar. Temas bilgileri, gerekli olduğunda bir ziyaretçiyle bir bağlantı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Kişisel veriler ve temas bilgileri herhangi bir başka amaç için kullanılamaz ve üçüncü bir tarafa ifşa edilemez.

Server ile ilgili problemler tespit edildiğinde ve web sitesi düzenlediğimizde IP adresiniz kullanılabilir.

Trimo web sitesinin bazı kısımları bazen “çerezler” olarak adlandırılan özel bilgileri ziyaretçinin bilgisayarına bırakır. Çerezler ve web sitesi ziyaretlerini ölçmek için diğer metotlar web sitemizin spesifik sayfalarına ziyaretlerin sıklığı konusunda bilgi temin etmektedir. Bu teknoloji bireysel bir web sitesi ziyaretçisi hakkında kişisel veriler toplamamakla birlikte, söz konusu bilgiler sadece birleşik bir şekilde saklanmaktadır. Bu teknolojinin ve temin edilen bilgilerin amacı web sitemizi geliştirmek ve web sitemizin sonraki ziyaretleri için temas bilgilerini ve kişisel verileri depolamaktır.

Web sitemiz diğer web siteler için linkler içermektedir. Trimo gizliliğin korunması ve bu diğer web sitelerinin içerikleri konusunda herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.